Futsal: meccs közben meglopták az NB II-es csapatot, és még ki is kapott

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2017.11.22. 09:43
A futsal NB II Nyugati csoportjában a sereghajtó Romhány 3–0-s vereséget szenvedett az ELTE-BEAC vendégeként. A találkozó alatt körülbelül félmillió forint értékben meglopták a romhányiakat.

„A portástól kaptunk egy kulcsot. Fél nyolckor kimentünk bemelegíteni, együtt hagytuk el az öltözőt. A bejárati ajtót, illetve a zuhanyozó felőli ajtót is bezártuk. Mivel ez messze van a pályától, a szünetben sem mentünk be. Közülünk a meccs végéig, azaz fél tízig senki sem járt az öltözőben” – nyilatkozta Nagy Attila, a Romhány játékos-edzője a Borsnak, hozzátéve, az öltöző kulcsa az összecsapás alatt végig az együttes masszőrénél volt.

„Amikor visszamentünk, több játékos ruhája a földön hevert. Megnéztük, és összesen öt társam telefonja, valamint pénztárcája tűnt el iratokkal és némi készpénzzel együtt. A kár körülbelül ötszázezer forint. Az ajtót nem feszítették fel. A portás erre csak azt mondta, »nem tehetek róla, ha valaki lemásolja a kulcsot«. Az oké, hogy az öltözőben hagyott tárgyakért felelősséget nem vállalnak, de azért figyelmeztethettek volna… Szerintem az iskolában rendszeresen megforduló személyek között kell keresni a tolvajt.”

A Romhány károsult játékosai feljelentést tettek a rendőrségen.

Gömör Iván, az ELTE sportcsarnokának vezetője azt mondta, belső vizsgálatot indítottak, valamint kicserélték a zárakat.


„A portástól kaptunk egy kulcsot. Fél nyolckor kimentünk bemelegíteni, együtt hagytuk el az öltözőt. A bejárati ajtót, illetve a zuhanyozó felőli ajtót is bezártuk. Mivel ez messze van a pályától, a szünetben sem mentünk be. Közülünk a meccs végéig, azaz fél tízig senki sem járt az öltözőben” – nyilatkozta Nagy Attila, a Romhány játékos-edzője a Borsnak, hozzátéve, az öltöző kulcsa az összecsapás alatt végig az együttes masszőrénél volt.

„Amikor visszamentünk, több játékos ruhája a földön hevert. Megnéztük, és összesen öt társam telefonja, valamint pénztárcája tűnt el iratokkal és némi készpénzzel együtt. A kár körülbelül ötszázezer forint. Az ajtót nem feszítették fel. A portás erre csak azt mondta, »nem tehetek róla, ha valaki lemásolja a kulcsot«. Az oké, hogy az öltözőben hagyott tárgyakért felelősséget nem vállalnak, de azért figyelmeztethettek volna… Szerintem az iskolában rendszeresen megforduló személyek között kell keresni a tolvajt.”

A Romhány károsult játékosai feljelentést tettek a rendőrségen.

Gömör Iván, az ELTE sportcsarnokának vezetője azt mondta, belső vizsgálatot indítottak, valamint kicserélték a zárakat.


Legfrissebb hírek

A magyar női futsalválogatott ötödik lett a horvátországi felkészülési tornán

Magyar válogatott
2026.06.21. 15:42

Távozik a Veszprém futsalcsapatának vezetőedzője

Labdarúgó NB I
2026.06.13. 15:14

Kiütötte a DEAC-ot az ötödik meccsen, a Veszprém a bronzérmes a futsal NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.06.12. 21:06

Simán nyert Nyíregyházán, története során először bajnok az Újpest a futsal NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 21:37

Futsal NB I: nyert a Veszprém, ötödik mérkőzés dönt a bronzéremről

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 20:07

Fordított az Újpest, megőrizte pályaelőnyét a Nyíregyházával szemben a futsal NB I döntőjében

Labdarúgó NB I
2026.06.04. 20:38

A Debrecen 16 gólos győzelmet aratott a férfi vízilabda ob I-ben

Vízilabda
2026.06.03. 21:21

Futsal NB I: kiütéses sikerrel egyenlített a döntős párharcban a Nyíregyháza az Újpest ellen

Labdarúgó NB I
2026.06.01. 22:09
Ezek is érdekelhetik