NB II: három játékos érkezését jelentette be a Szeged 2011

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2017.07.04. 22:13
Három játékos átigazolását jelentette be kedd este a Szeged 2011-Grosics Akadémia NB II-es labdarúgócsapata.

Szabó Péter már szerepelt korábban a szegedi együttesben, a Kisvárdáról visszatérő 27 éves futballista a középpályán és a csatársorban is bevethető.

A szintén 27 éves Katona Máté legutóbb a III. ker. TVE futballistája volt, elsősorban bal oldali védőként számolhat vele Supka Attila vezetőedző.

A harmadik friss igazolás a 28 éves, belső védőt játszó Papp Ferenc, aki Balmazújvárosból érkezik a Szeged 2011-hez.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A SZEGED 2011-GA-NÁL
Érkezők: Andrej Causic (Kozármisleny, szabadon igazolhatóként), Mihai Onisor Nicorec (Cigánd, szabadon igazolhatóként), Ikonomu Konsztantinosz (SZEOL, szabadon igazolhatóként), Katona Máté (III. Ker. TVE), Papp Ferenc (Balmazújváros, szabadon igazolhatóként), Szabó Péter (Kisvárda)
Kölcsönbe érkezők:
Kölcsönből visszatérők:
Az utánpótlásból felkerültek:
Kiszemeltek:
Távozók: Andorka Péter (Kaposvár), Geiger Norbert, Király Patrik (Békéscsaba), Mészáros Márk (Békéscsaba), Szemerédi Norbert (ZTE)
Kölcsönbe távozók:
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz: –
Távozhatnak/ érdeklődnek irántuk: – Szabó Péter már szerepelt korábban a szegedi együttesben, a Kisvárdáról visszatérő 27 éves futballista a középpályán és a csatársorban is bevethető.

A szintén 27 éves Katona Máté legutóbb a III. ker. TVE futballistája volt, elsősorban bal oldali védőként számolhat vele Supka Attila vezetőedző.

A harmadik friss igazolás a 28 éves, belső védőt játszó Papp Ferenc, aki Balmazújvárosból érkezik a Szeged 2011-hez.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A SZEGED 2011-GA-NÁL
Érkezők: Andrej Causic (Kozármisleny, szabadon igazolhatóként), Mihai Onisor Nicorec (Cigánd, szabadon igazolhatóként), Ikonomu Konsztantinosz (SZEOL, szabadon igazolhatóként), Katona Máté (III. Ker. TVE), Papp Ferenc (Balmazújváros, szabadon igazolhatóként), Szabó Péter (Kisvárda)
Kölcsönbe érkezők:
Kölcsönből visszatérők:
Az utánpótlásból felkerültek:
Kiszemeltek:
Távozók: Andorka Péter (Kaposvár), Geiger Norbert, Király Patrik (Békéscsaba), Mészáros Márk (Békéscsaba), Szemerédi Norbert (ZTE)
Kölcsönbe távozók:
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz: –
Távozhatnak/ érdeklődnek irántuk: –

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
8 órája

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
18 órája

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
Tegnap, 17:51

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
Tegnap, 16:51

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24
Ezek is érdekelhetik