NB II: Dunaszerdahelyről érkezett játékos a Gyirmóthoz

2017.07.26. 22:18
Idénynyitó sajtótájékoztatót tartott a labdarúgó NB II-ben szereplő Gyirmót FC Győr, amelyen bejelentették, hogy Sandal Dominik személyében még egy labdarúgó csatlakozott a kerethez – számolt be róla a klub honlapja.

A Gyirmót FC Győr csapatában folytatja a pályafutását Sandal Dominik. A 19 éves jobb oldali támadó nem ismeretlen Győrben, hiszen korábban az ETO Akadémián nevelkedett.Sandal Dominik. A 19 éves jobb oldali támadó nem ismeretlen Győrben, hiszen korábban az ETO Akadémián nevelkedett.

A szlovák korosztályos válogatottban is bemutatkozó játékos a Dunaszerdahelyi AC B-csapatától érkezett Gyirmótra.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A GYIRMÓT FC GYŐRNÉL
Érkezők
:
Czár Richárd (Mosonmagyaróvár), Róbert Jano (szlovák-magyar, Lokomotiva Kosice – Szlovákia), Nagy Patrik (Haladás, szabadon igazolhatóként), Németh Zsolt (szlovák-magyar, FC DAC 1904 – Szlovákia, szabadon igazolhatóként), Rengel Péter (OFC Gabcíkovo – Szlovákia), Sandal Dominik (szlovák-magyar, FC DAC 1904 B – Szlovákia, szabadon igazolhatóként), Stieber András (Budaörs, szabadon igazolhatóként), Széles Imre (MTK Budapest II), Szőcs László (szlovák-magyar, MFK Skalica – Szlovákia), Varga Péter (szlovák-magyar, FK Senica – Szlovákia)
Kölcsönbe érkezők:
Kölcsönből visszatérők: Lázár Patrik (MTE 1904)
Az utánpótlásból felkerültek:
Távozók: Mijusko Bojovics (montenegrói, Újpest, szabadon igazolhatóként), Bori Gábor (MTK Budapest), Kristian Kolcak (szlovák, FK Aktobe – Kazahsztán), Madarász Márk (Puskás Akadémia, szabadon igazolhatóként), Nagy Sándor (ukrajnai, Debreceni VSC), Anto Radeljic (bosnyák-horvát, szabadon igazolható), Tamás Krisztián (Videoton), Vass Patrik (MTK)
Kölcsönbe távozók:
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz: Veres Szilárd (CFR Cluj – Románia), Novák Csanád (Vasas, onnan Mezőkövesd), Simon Ádám (Videoton)
Távozhatnak/érdeklődnek irántuk: Sebők Zsolt (ETO FC Győr)

Legfrissebb hírek

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
10 órája

Visszatért az NB II-es Diósgyőrhöz Molnár Gábor – hivatalos

Labdarúgó NB II
10 órája

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
12 órája

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
14 órája

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59

A ZTE bejelentette a Ferencvárostól érkező csatár szerződtetését

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 14:25

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:34

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34
Ezek is érdekelhetik