NB II: a Viditől csatár megy Csákvárra, volt NB I-es távozó

2017.02.13. 10:10
Egy játékos távozik az NB II-ben szereplő Csákvár labdarúgócsapatától, míg egy érkezik Vincze István együtteséhez – az érkező a vezetőedző fia, Vincze Viktor.

Közös megegyezéssel szerződést bontott az Aqvital FC Csákvár és Kocsis Gábor. A középpályás, aki korábban az NB I-ben is futballozott, többek között játszott a Vasasban és a Dunaújvárosban is, a Bács-Kiskun megyei első osztályban listavezető Tiszakécskében folytatja pályafutását – tudta meg a Nemzeti Sport Online.Kocsis Gábor. A középpályás, aki korábban az NB I-ben is futballozott, többek között játszott a Vasasban és a Dunaújvárosban is, a Bács-Kiskun megyei első osztályban listavezető Tiszakécskében folytatja pályafutását – tudta meg a Nemzeti Sport Online.

Információink szerint érkezik ugyanakkor Csákvárra a 22 éves Vincze Viktor, miután a csatár szerződést bontott a Videotonnal, melynek az NB III-as csapatában szerepelt az őszi szezonban. Vincze Viktor a csákvári vezetőedző, Vincze István fia.

A Videotontól szerződik Csákvárra Sejben Viktor is, de ő kölcsönbe érkezik, miután Fehérváron szerződést hosszabbít.

 

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A CSÁKVÁRNÁL
Érkezők: Fényes Szabolcs
(Puskás Akadémia), Molnár Csaba (Puskás Akadémia), Vincze Viktor (Videoton FC)
Kölcsönbe érkezők: Lipcsei Ádám (Puskás Akadémia)
Kölcsönből visszatérők:
Az utánpótlásból felkerültek/ profi szerződést kötöttek:
Kiszemeltek: Gottfried Dániel (ZTE FC), Sejben Viktor (Videoton)
Távozók: Horváth Roland (Budaörs), Kocsis Gábor (Tiszakécske, szabadon igazolhatóként), Paudits Patrik (ZTE FC),Póti Krisztián(Soproni VSE)
Kölcsönbe távozók:
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz: Damásdi Alex (Puskás Akadémia II), Erdei András (Puskás Akadémia II), Péter Bence (Puskás Akadémia II)
Távozhatnak/ érdeklődnek irántuk:

 

Legfrissebb hírek

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
9 órája

Visszatért az NB II-es Diósgyőrhöz Molnár Gábor – hivatalos

Labdarúgó NB II
9 órája

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
12 órája

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
13 órája

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59

A ZTE bejelentette a Ferencvárostól érkező csatár szerződtetését

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 14:25

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:34

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34
Ezek is érdekelhetik