NB II: a Honvédtól vett kölcsön játékost a Kozármisleny
Két labdarúgó szerződtetéséről számolt be hivatalos honlapján az NB II egyik újonca, a Kozármisleny.
Csábi Mihály, a 21 esztendős védekező középpályás egy évre érkezik kölcsönbe a Bp. Honvédtól, amelyben a legutóbbi szezonban jobbára az NB III-as csapatban futballozott, de négy élvonalbeli bajnokin is pályára lépett.
A 21 éves Tóth Márkot már télen szerették volna szerződtetni a mislenyiek a Szentlőrinctől, de az ügyletet csak most sikerült nyélbe ütni; Tóth eddig 69 NB III-as mérkőzésen 17 gólt szerzett.
Legfrissebb hírek

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik





