NB II: újabb három játékos távozott Szigetszentmiklósról
Kollega Krisztián, Illés Gyula és Póti Krisztián is távozott a Szigetszentmiklós NB II-es labdarúgócsapatától.
December végén megírtuk, hogy Domokos Bálint közös megegyezéssel szerződést bontott az SZTK-val. A szigetszentmiklósi klub hétfőn bejelentette, hogy Kollega Krisztián, Illés Gyula és Póti Krisztián is elhagyta a csapatot. December végén megírtuk, hogy Domokos Bálint közös megegyezéssel szerződést bontott az SZTK-val. A szigetszentmiklósi klub hétfőn bejelentette, hogy Kollega Krisztián, Illés Gyula és Póti Krisztián is elhagyta a csapatot.
Legfrissebb hírek

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59
Ezek is érdekelhetik







