NB II: három játékossal szerződést bontott a Gyirmót

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.02.05. 13:52
Három fiatal játékossal, Kovács Dáviddal, Farkas Mátéval és Kollár Bencével szerződést bontott a labdarúgó NB II-ben szereplő Gyirmót FC Győr – számolt be róla a klub honlapja.

A 20 esztendős Kovács Dávid az NB III Nyugati csoportjában szereplő Tatabányához igazol, a szintén 20 éves Farkas Máté és a 19 esztendős Kollár Bence pedig a szintén harmadosztályú Mosonmagyaróvár együttesében folytatja pályafutását. Kovács Dávid az NB III Nyugati csoportjában szereplő Tatabányához igazol, a szintén 20 éves Farkas Máté és a 19 esztendős Kollár Bence pedig a szintén harmadosztályú Mosonmagyaróvár együttesében folytatja pályafutását.

A labdarúgók a több játéklehetőség reményében távoznak a gyirmótiaktól, hiszen ebben a szezonban egyikük sem léphetett pályára bajnoki mérkőzésen a Gyirmót FC Győr színeiben.

Mint arról tegnap beszámoltunk, a rutinos csatár, Andorka Péter is elhagyta a gyirmótiakat, ő a Siófokhoz szerződött.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A GYIRMÓT FC GYŐRNÉL
Érkezők: Bohner Roland (Szolnoki MÁV), Gyurján Bence (Haladás), Rusák Edvárd (Kaposvár), Varga Róbert (Kecskeméti TE)
Kölcsönbe érkezők: Bobál Gergely (Bp. Honvéd), Fejes János (Budapest Honvéd)
Kölcsönből visszatérők:

Az utánpótlásból felkerültek:
Kiszemeltek: Völgyi Dániel (Győri ETO)
Távozók: Andorka Péter (Siófok), Farkas Máté, Kollár Bence (mindkettő Mosonmagyaróvár), Illés Gyula (Abahani Limited Banglades), Kovács Dávid (Tatabánya), Sós Márkó (?)
Kölcsönbe távozók: Kákonyi Dániel (Siófok)
Kölcsönből visszamentek klubjukhoz:
Távozhatnak:

 

Legfrissebb hírek

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
2 órája

Visszatért az NB II-es Diósgyőrhöz Molnár Gábor – hivatalos

Labdarúgó NB II
3 órája

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
5 órája

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
6 órája

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
23 órája

A ZTE bejelentette a Ferencvárostól érkező csatár szerződtetését

Labdarúgó NB I
Tegnap, 14:25

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:34

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34
Ezek is érdekelhetik