NB II: Mi igazoltunk a legjobban, de nem álltunk össze - Sipos

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2013.06.05. 10:52
Az NB II 2012–2013-as szezonjában a Keleti csoport ötödik helyén végző Nyíregyháza Spartacus FC ügyvezetője, Sipos Zoltán annak ellenére sem elégedett a csapat tavasszal nyújtott teljesítménnyel, hogy az utolsó fordulóban a Putnok legyőzésével teljesítette a minimális célt, és kiharcolta az automatikus indulási jogot a 16 csapatos NB II-ben.

„Amikor a télen megvoltak az átigazolások, úgy éreztük, megerősítettük a csapatot. Több fórumon, így a sportnapilap szerint is mi igazoltunk a legjobban, aztán mégsem állt úgy össze az együttes, ahogy szerettük volna” – nyilatkozta a nyíregyházi klub hivatalos honlapjának Sipos, aki szerint ennek okait elemezni kell, és le kell vonni a megfelelő következtetéseket. Erre egy hét múlva kerül sor a játékosok és a szakmai stáb együttes részvételével. Ezt követően derülhet ki az is, milyen mértékben változik a keret összetétele.

„Ötödikek lettünk, kiharcoltuk a részvételt az összevont NB II-ben, nem pedig bennmaradtunk. Fel kell készülnünk, hogy ez egy sokkal erősebb bajnokság lesz” – tekintett a közeli jövőbe a Spartacus ügyvezetője.

Legfrissebb hírek

A ZTE-től igazolt középpályást a Nyíregyháza

Labdarúgó NB I
2025.06.10. 15:24

Eppel Márton: Böde Dániel teljesítménye is motivál

Labdarúgó NB I
2025.06.07. 11:42

Szabó István: Az embereket jobban érdekelte, mit játszunk a keleti rangadókon, mint hogy a Szpari benn marad-e

Labdarúgó NB I
2025.05.29. 21:18

Kovácsréti Márk: Senkinek sem kívánom azt a fájdalmat, amit a sérülésem után átéltem

Labdarúgó NB I
2025.05.29. 12:33

Feszült meccsel ért véget az NB I idénye, Nyíregyházán is folytatta döntetlensorozatát a ZTE

Labdarúgó NB I
2025.05.25. 16:08

Nagy Dominik: Szabó István nélkül nincs bennmaradás...

Labdarúgó NB I
2025.05.25. 10:21

Szabó István: Ez a három pont az életünket jelentheti

Labdarúgó NB I
2025.05.12. 08:43

Kapushiba is segítette a Nyíregyházát, de a KTE kétszer egyenlítve megmentett egy pontot

Labdarúgó NB I
2025.05.04. 18:00
Ezek is érdekelhetik