Az NB II Keleti csoportjában szereplő Vasas labdarúgócsapata elköszönt három brazil játékosától.
Három, kevesebb játéklehetőséget kapó brazil futballista szolgálatait köszönték meg január 31-ével az angyalföldi vezetők. A klub honlapja számolt be róla, hogy a Vasas közös megegyezéssel szerződést bontott Bruno Antonio de Silvával, Romau Pericles Romáóval és Andre Luis Bragával. A játékosok a nemzetközi átigazolási időszak utolsó napját kihasználva korrekt megállapodást kötöttek a klubbal, így a jövőben nekik is több játéklehetőség jut leendő egyesületükben.
Legfrissebb hírek

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

A Nyíregyháza bejelentette az újpesti védő érkezését
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 14:32
Ezek is érdekelhetik




