Női NB I: négygólos győzelemmel folytatta hibátlan szereplését az MTK, győzött az Újpest is

R. D. P.R. D. P.
2025.09.21. 13:24
null
Fotó: MTK Budapest
Két sima és két szoros győzelmet, valamint egy döntetlent hozott a női labdarúgó NB I 5. fordulójának szombati játéknapja. A veretlen MTK Budapest ezúttal a Viktória FC kapuját tömte ki, de könnyedén nyert a Pécs is, amely a Budaörsöt fogadta. A Diósgyőr a Honvédot, az Újpest pedig a Szent Mihályt múlta felül 3–2-re. A Puskás Akadémia egy ponttal távozott az ETO FC otthonából.


LABDARÚGÁS
NŐI NB I, 5. FORDULÓ
ETO FC–Puskás Akadémia 1–1 (1–0)
Újpest–Szent Mihály 3–2 (2–0)
Diósgyőr–Budapest Honvéd 3–2 (2–1)
Pécs–Budaörs 3–0 (2–0)
MTK Budapest–Viktória FC 4–0 (0–0)

 

Legfrissebb hírek

NB I: hosszabbított az Újpest saját nevelésű játékosa – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:29

Fél évre felfüggesztették az Újpest új stadionjának engedélyezési eljárását

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 16:00

Közel az egyezség, az MTK-hoz igazolhat a Honvéd támadója – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 11:21

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59

NB I: Fenyő Noah végleg az Újpesté

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 18:16

MTK: korábbi játékos csatlakozik Pinezits Máté stábjához

Labdarúgó NB I
2026.06.10. 15:34

Újpest: régi és új arcok érkeztek az utánpótlásba – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 15:22

Élményekkel és érmekkel újra kék-fehérben Hinora Kristóf

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 08:55
Ezek is érdekelhetik