Új sportszergyártó szállítja az ETO FC Győr mezeit – hivatalos

M. B.M. B.
2025.06.19. 11:22
null
Fotó: FB/ETO FC Győr
A labdarúgó NB I-ben érdekelt ETO FC Győr a hivatalos Facebook-oldalán közölte, hogy a soron következő idényben a Macron gyártja a csapat szereléseit.

A magyar profi futballcsapatok között a Budapest Honvéd, Ferencváros, Kozármisleny, Nyíregyháza négyest is öltöztető olasz vállalat az Adidast váltja mint hivatalos partner. A német sportszergyártó 2020 óta szállította a kisalföldi klub mezeit.

„A Macron innovatív technológiája és a sport iránti elkötelezettsége biztosítja, hogy játékosaink a lehető legjobb körülmények között teljesíthessenek. A Macron mezeket hamarosan bemutatjuk – és rövidesen az ETO új e-shopjában lesznek elérhetők. Ez az együttműködés egy újabb fontos lépés klubunk fejlődésében. Tovább írjuk közösen az ETO történetét – értékeink mentén, egységes és modern arculattal” – olvasható a klub közleményében. 

 

 

 

Legfrissebb hírek

Kihűlő szerelmek – Malonyai Péter publicisztikája

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 23:29

Az Adidas az F50 játékosait, Kvaracheliát és Dembélét ünnepli Budapest egén

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 14:15

Az adidas közösségi futballfesztivállá változtatja Budapestet a Bajnokok Ligája-döntő hetében

Bajnokok Ligája
2026.05.27. 16:25

Ötezren az esőben: átvette a trófeát a bajnok ETO – videó

Labdarúgó NB I
2026.05.17. 17:39

Tanulmányokra várva – Malonyai Péter jegyzete

Labdarúgó NB I
2026.05.03. 00:25

Schön Szabolcs: Csak akkor dől el a bajnokság, ha a Ferencváros nyer

Labdarúgó NB I
2026.04.19. 08:45

Borbély Balázs: Mi és a Ferencváros küzdünk a bajnoki címért!

Labdarúgó NB I
2026.04.10. 21:06

Robbie Keane: Hiányzott az a fajta energia a játékunkból, amit szerettünk volna belevinni

Labdarúgó NB I
2026.03.22. 22:44
Ezek is érdekelhetik