Bejelentette visszavonulását a Fehérvártól távozott védő

2025.03.08. 10:07
Befejezte profi pályafutását az ősszel még Fehérváron futballozó Kasper Larsen (Fotó: fehervarfc.hu)
Pénteken a közösségi oldalán jelentette be a visszavonulását a legutóbb a Fehérvár FC-ben futballozó, 32 éves dán hátvéd, Kasper Larsen.


 

Kasper Larsen 2022 nyarán érkezett a Fehérvár FC-hez, melynél azóta 36 tétmeccsen szerepelt (egy gólt szerzett), de a télen közös megegyezéssel megszüntették a szerződését, pénteken pedig bejelentette a visszavonulását.

„A pályán töltött sok év után eljött az ideje, hogy búcsút intsek életem legmeghatározóbb fejezetének, a profi labdarúgóként töltött éveknek. Nem könnyű, de helyes döntést hoztam” – írta a Facebook oldalán a 32 éves Larsen, aki pályafutása utolsó tétmeccsét tavaly októberben, a DVSC ellen játszotta, a 2–0-ra megnyert találkozón öt percre állt be csereként.

Larsen pályafutása jelentős részét nevelőklubjában, a dán Odensében töltötte, de játszott a kazah Asztanában, a holland Groningenben és a svéd Norrköpingben is. Szerepelt a dán korosztályos válogatottakban. A dán olimpiai válogatott tagjaként szerepelt a 2016-os riói játékokon.


 

 

Legfrissebb hírek

Vas Gábor: Nagyon hosszú volt ez az öt hónap

Labdarúgó NB I
19 órája

NB I: kiderült, hány meccset kell kihagynia Colley-nak és Várkonyinak

Labdarúgó NB I
2026.03.18. 18:35

Elfeledett élvonalbeli futballklubok, 3. rész: a Képes Sport újságírója is védte a Fekete Ördögök kapuját

Képes Sport
2026.03.18. 14:13

Zalaegerszegi klubrekordért igazolt Borges az MLS-be – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.03.17. 16:07

Kinevezték Kovács Zoltán utódját a DVTK-nál

Labdarúgó NB I
2026.03.17. 12:46

Több mint tízezer néző előtt döntetlent játszott egymással a Debrecen és a Nyíregyháza

Labdarúgó NB I
2026.03.14. 21:25

Bese Barnabás: Dárdai érkezésével folyamatosan lépkedünk előre

Labdarúgó NB I
2026.03.14. 19:08

Egy félidőnyi emberelőny sem volt elég a Paksnak a régóta várt győzelemhez

Labdarúgó NB I
2026.03.14. 18:53
Ezek is érdekelhetik