Magyar Kupa: egy kisfiú a szünet előtt a pályára szaladva szelfizett Dibusszal – itt a fotó!
A Budafok–Ferencváros Magyar Kupa-mérkőzést kis közjáték zavarta meg az első félidő végén, egy kisfiúnak azonban már biztos örökre emlékezetes marad a találkozó.
A szünet előtti percekben ugyanis egy kisfiú szaladt be a pályára a biztonsági hölgyet kicselezve és a korlátot átugorva, hogy a mérkőzés közben szelfit készítsen Dibusz Dénessel. A Ferencváros kapusa illedelmesen odahajolt a közös fotó elkészítéséhez, a kisfiú pedig fülig érő szájjal szaladt le a gyepről. A biztonsági személyzet az irodába kísérte, ahol felírták az adatait, majd édesapja is megérkezett, aki kétségbeesetten kereste kisfiát, mondván a mellékhelyiségbe kéredzkedett el tőle.
Tomikától megtudtuk, a Kelen SC-ben focizik, eredeti terve szerint Varga Barnabással szeretett volna képet készíteni, csak ő végül a cserepadon kezdte a mérkőzést. Az alább látható szelfi örök emlék marad a kisfiú számára.

Legfrissebb hírek

Hivatalossá vált az edzőváltás a Fradi El-ellenfelénél
Európa-liga
2025.11.04. 16:56

Bárány Donát: Addig kell ütni a vasat, amíg meleg…
Labdarúgó NB I
2025.11.04. 11:37
Ezek is érdekelhetik






