FTC: Az érzéseim nem tudom és nem is próbálom megfogalmazni – Sigér Dávid

T. Z.T. Z.
2024.02.02. 10:21
Sigér Dávid távozik a Ferencvárostól (Fotó: Fradi.hu)
A távozó Sigér Dávid a közösségi médiában is elbúcsúzott a Ferencváros szurkolóitól.

Portálunkon is hírt adtunk róla, hogy Sigér Dávid szerződését közös megegyezéssel megszüntette a Ferencváros labdarúgócsapata. A magyar válogatott játékos hivatalos Instagram-oldalán búcsúzott el a fővárosi klub szurkolóitól: „Köszönök mindent! Az érzéseim nem tudom és nem is próbálom megfogalmazni itt és most szavakkal, inkább csak egyszerűen, tisztán, szívből... Köszönök mindent!” – írta bejegyzésében.

Sigér Dávid 145 tétmeccsen 15 góllal és tíz gólpasszal járult hozzá a Ferencváros utóbbi években aratott sikereihez. Öt bajnoki címet és egy Magyar Kupát nyert a csapattal, szerepelt a Bajnokok Ligájában, az Európa-ligában és legutóbb az Európa-konferencialiga csoportkörében is. 

 

 

Legfrissebb hírek

A ZTE edzőjelöltje Amorim időszakában dolgozott a Sportingnál – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 18:22

Vasas: rajtra készen – Simon Zoltán publicisztikája

Labdarúgó NB I
2026.06.18. 22:47

Mexikói vezetőedzője lett a bajnok ETO FC-nek – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.17. 18:58

A Ferencvárostól távozó védő elmondta, miért hagyta el Magyarországot

Labdarúgó NB I
2026.06.16. 15:04

A ZTE bejelentette középső védője távozását – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.09. 07:14

A Rossi-korszak nyitányát és a rossz emlékű Leekens-érát idézi a válogatottra váró finn, kazah páros

Magyar válogatott
2026.06.05. 13:24

Détári Lajos: Félrevezették Mezey Györgyöt Mexikóban

Magyar válogatott
2026.06.02. 06:31

Fókuszban a visszatérők: kik kaphatnak új esélyt az FTC-nél?

Labdarúgó NB I
2026.06.01. 12:00
Ezek is érdekelhetik