Mint beszámoltunk róla, az NB II-es Budafok meglepetésre 2–0-ra legyőzte a Kisvárdát szerda este a Magyar Kupa negyeddöntőjében, s hat év után került ismét a legjobb négy közé. A találkozó vége felé a kispadok előtt kiguruló labdát Mátyus János, a másodosztályúak vezetőedzője átengedte a lábai között, ami után kisebb csetepaté alakult ki a pálya szélén.

Mátyus a labda lábai közötti átengedése után a nekiszaladó Matheus Leoni után kapott, ami felkorbácsolta némileg az indulatokat, s a kedélyek csillapodása után mindkét csapat szakvezetője, Mátyus és Török László is sárga lapot kapott.
AZ ESETRŐL A VIDEÓ IDE KATTINTVA NÉZHETŐ MEG.
Legfrissebb hírek

A kiesés után távozott a Budafok edzője
Labdarúgó NB II
2026.06.16. 15:14

NB I: négy játékostól is elköszönt a Kisvárda
Labdarúgó NB I
2026.06.16. 09:42
Ezek is érdekelhetik





