Női NB I: a Győr egy góllal nyert a DVTK elleni rangadón
A női labdarúgó NB I 6. fordulójában az ETO FC Győr 2–1-re nyert a Diósgyőr ellen.
A hazaiak már a félidőben két góllal vezettek – Süle Dóra a 15., Herczeg Andrea a 36. percben volt eredményes. A fordulást követően Oláh Adrienn szabadrúgásánál óriásit hibázott a győri kapus, az 50. percben így 2–1-re módosult az állás.
A Győrnek rengeteg helyzete volt, ám a hátralévő negyven percben nem tudott betalálni, de a DVTK sem, így a mérkőzés egygólos hazai sikerrel ért véget.
NŐI NB I
6. FORDULÓ
Mol Fehérvár–Puskás Akadémia 0–7
Ferencváros–Kelen SC 13–0
Szekszárdi UFC–Astra Hungary 0–1
Újpest–Szent Mihály 1–3
ETO FC Győr–DVTK 2–1
Legfrissebb hírek

ZTE: bejelentették a Babos Bence, Németh Dániel cserét
Labdarúgó NB I
2026.06.17. 09:51

Kihűlő szerelmek – Malonyai Péter publicisztikája
Labdarúgó NB I
2026.06.08. 23:29
Ezek is érdekelhetik





