Futsal NB I: a Berettyóújfalu, a Veszprém és a Dunaferr is könnyedén nyert

CS. M.CS. M.
2020.10.09. 22:34
A férfi futsal NB I 6. fordulójának pénteki játéknapján a Berettyóújfalu és a Dunaferr is könnyedén nyert hazai pályán a Nyírgyulaj, illetve a Fradi ellen, míg a Veszprém idegenben ütötte ki az Aramist.

A legutóbbi magyar bajnok Berettyóújfalu az első félidőben már 4–0-ra is vezetett az utolsó előtti helyen álló Nyírgyulaj ellen, de a vendégek megrázták magukat és a szünetig feljöttek 4–3-ra. A második félidőben ismét rákapcsoltak a hazaiak, és végül három góllal nyertek (7–4). Berettyóújfalu az első félidőben már 4–0-ra is vezetett az utolsó előtti helyen álló Nyírgyulaj ellen, de a vendégek megrázták magukat és a szünetig feljöttek 4–3-ra. A második félidőben ismét rákapcsoltak a hazaiak, és végül három góllal nyertek (7–4).

Az Aramis hazai pályán fogadta a listavezető Veszprémet. Utóbbi már az első játékrész végén 4–1-re vezetett, majd a második félidőt kettővel nyerte meg (1–6). Tatai József mesterhármast jegyzett.

A sereghajtó Fradi a Dunaferrhez látogatott péntek este, és Büki Baltazár révén a vezetést is megszerezte a 3. percben, de végül simán, három góllal kikapott (5–2).

FUTSAL NB I
6. FORDULÓ
MVFC Berettyóújfalu–Nyírgyulaj KSE 7–4
(Yubero 4., 10., Szabó P. 7., Pereira 17., 34., Da Silva 23., Harmati 32. – öngól, ill. Csoma 5., 20., Nagy B. 15., Harmati 31.)
Aramis SE–Balaton Bútor FC Veszprém 1–6
(Bozánszky 13., ill. Pál P. 10., 39., Bognár 13., Tatai 14., 20., 23.)
Dunaferr DUE Dutarde FC–FTC-Fisher Klíma 5–2 (Sánta 6., Seregy 10., Dorogi 26., Montero 26., 41., ill. Büki 3., 39.)