Futsal NB I: a szünetre megvolt a fradista mesternégyese

K. Zs.K. Zs.
2020.01.17. 22:43
Rábold Richárd (8) mesternégyese döntött az FTC meccsén (Fotó: <a href="https://www.fradi.hu/" target="_blank">fradi.hu)</a>
A Berettyóújfalu az utolsó percben szerzett góllal győzte le 5–4-re a Nyírgyulajt a futsal NB I 16. fordulójának pénteki rangadóján. Az Aramis és az FTC szintén hazai pályán könyvelt el győzelmet, utóbbiban Rábold Richárd négy gólt szerzett – mindegyiket az első félidőben.

FUTSAL NB I
ALAPSZAKASZ
16. FORDULÓ, pénteki mérkőzések
MVFC Berettyóújfalu–Nyírgyulaj 5–4
(Henrique 6., 32., Gál 19., Fernandes 37., Yubero 40., ill. Szabó P. 11. – öngól, Nagy B. 20., Vlaszovics 28., Kondás 35.)
Aramis–DEAC 5–2 (Vattamány 2., Sámson 3., 34., Bognár B. 13., Harnisch 36., ill. Tóth A. 35., Kántor 37.)
FTC-Fisher Klíma–SG Kecskemét 6–2 (Rábold 2., 9., 11., 17., Öreglaki 38., Fekete R. 39., ill. Sallai 27., Csamangó 28.)