FTC–Újpest: 40 szurkolót állított elő a rendőrség a meccs előtt

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2019.05.05. 11:45
Amint arról az FTC–Újpest (2–1) derbi szóló tudósításunkban is beszámoltunk, a mérkőzés előtt összeverekedtek a stadion felé tartó drukkerek – a police.hu-n megjelent hivatalos tájékoztatás szerint  a rendőrök 40 szurkolót állítottak elő a mérkőzést megelőzően.

Az FTC–Újpest (2–1) labdarúgó-mérkőzés biztosításában részt vevő rendőri egységek 2019. május 4-én 17 óra 10 perckor észlelték, hogy a Mester utca és a Haller utca kereszteződésében a meccsre tartó szurkolók közül többen összeverekedtek – írja a police.hu. – A Készenléti Rendőrség egységei a verekedéssel összefüggésben 40 szurkolót vontak intézkedés alá, őket a kerületi járőrök segítségével elfogták és előállították. police.hu. – A Készenléti Rendőrség egységei a verekedéssel összefüggésben 40 szurkolót vontak intézkedés alá, őket a kerületi járőrök segítségével elfogták és előállították.

Az ügyben a Budapesti Rendőr-főkapitányság IX. kerületi Rendőrkapitánysága indított eljárást csoportos garázdaság bűntett miatt.

 

Legfrissebb hírek

Megvannak a Ferencváros–Ludogorec párharc pontos időpontjai

Európa-liga
4 órája

Kristoffer Zachariassen a Ludogorecről: Az elmúlt években jó néhányszor összecsaptunk, jól ismerjük egymást

Európa-liga
5 órája

Most éppen norvég edző irányítja majd a Ludogorecet a Fradi ellen…

Európa-liga
5 órája

A Ludogorec lesz a Ferencváros ellenfele az Európa-liga-rájátszásban

Európa-liga
8 órája

Megvan a Ferencváros kézilabdacsapatának új vezetőedzője

Kézilabda
11 órája

Kovácsik Ádám: A dobogós helyezéshez a rangadós sikerek is kellenek

Labdarúgó NB I
12 órája

Meggyőző és önbizalom-növelő nottinghami győzelemről ír az angol sajtó a Ferencváros elleni meccs után – lapszemle

Európa-liga
14 órája

Robbie Keane: Legyünk reálisak, a Nottingham elit csapat, más szint

Európa-liga
21 órája
Ezek is érdekelhetik