FTC: szerződtették a BATE válogatott csatárát – hivatalos

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2018.12.21. 14:56
null
Nyikolaj Szignyevics a Ferencvárosban folytatja a pályafutását (Fotó: <a href="http://www.fradi.hu/hu/labdarugas/nb-i/hirek/bejelentes-el-tovabbjutotol-igazoltunk-valogatott-csatart/20181221/c/22739" target="_blank">fradi.hu</a>)
Igaznak bizonyult a Nemzeti Sport Online információja: a Ferencváros labdarúgócsapata a hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződtette Nyikolaj Szignyevicset, a BATE Boriszov 15-szörös fehérorosz válogatott csatárát.

Nyikolaj Szignyevics a Dinamo Bresztben mutatkozott be a felnőttek között, majd a BATE Boriszovot erősítette. A fehérorosz első osztályú bajnokságában a pályafutása során 126 mérkőzésen 33-szor volt eredményes. A boriszovi együttes mezében kilenc Bajnokok Ligája- és tíz Európa-liga-mérkőzésen szerepelt, utóbbi sorozatban összesen öt gólt szerzett. Nagy szerepe volt abban, hogy az El aktuális kiírásában a BATE továbbjutott a csoportkörből, hiszen a Vidi FC ellen egyszer, a PAOK ellen kétszer is betalált.

Korábban rövid ideig légióskodott már, Görögországban a Plataniasz színeiben 16 élvonalbeli mérkőzésen 2 gólt szerzett. A fehérorosz válogatottban 15 mérkőzésen egy gólja van.

A jelenleg 26 éves csatár értékét 500 ezer euróra becsüli a transfermarkt.de.

Korábbi információink szerint a 194 centiméter magas középcsatárnak lejárt a szerződése klubjánál, így csak vele kellett megállapodnia az FTC-nek.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A FERENCVÁROSNÁL
Érkezők: Nyikolaj Szignyevics(fehérorosz, BATE – Fehéroroszország, szabadon igazolható), Marten Wilmots(belga, szabadon igazolható, legutóbb Avellino – Olaszország)
Kölcsönbe érkezők:

Az utánpótlásból felkerültek/profi szerződést kötöttek:
Kiszemeltek:Ihor Haratyin(ukrán, Zorja Luhanszk – Ukrajna)
Távozók:
Kölcsönbe távozók:
Távozhatnak/érdeklődnek irántuk:

Legfrissebb hírek

Esélylatolgatás: hasonlóan nehéz az ETO és a Ferencváros sorsolása a bajnokság végéig

Labdarúgó NB I
9 órája

Az Újpest játékosa 25 évesen felhagyott a profi futballal – magyar tehetségeket segítene külföldi szerződéshez

Labdarúgó NB I
Tegnap, 17:30

A vehemensebb Fradi-edző, Robbie Keane húzásai jöttek be

Labdarúgó NB I
Tegnap, 9:48

Corbu duplájával nyert a Ferencváros Debrecenben

Labdarúgó NB I
2026.04.05. 18:54

Dobogósok csatája: a Loki az Üllői út után Debrecenben is legyőzné az FTC-t

Labdarúgó NB I
2026.04.04. 10:30

A Fradi 2006-os száműzetése – miért és hogyan zárták ki a klubot az NB I-ből?

Labdarúgó NB I
2026.04.02. 19:14

Férfi vízilabda BL: gond nélkül verte a Zágrábban eddig veretlen Mladostot a Fradi

Vízilabda
2026.04.01. 21:45

Simon Petrát dicsérte az FTC norvég beállója a Dortmund elleni párharc után

Kézilabda
2026.03.31. 10:09
Ezek is érdekelhetik