Videó: a Debrecen a 93. percben, szögletből lőtt óriási gólt
Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó NB I tizenegyedik fordulójában a Debrecen 2–1-re legyőzte hazai pályán a Paksot, méghozzá nem akármilyen góllal! A 93. percben ugyanis Bódi Ádám végezte el a debreceniek szögletét, és egyenesen a kapuba tekert!
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik







