NB I: Bognár István távozik Mezőkövesdről – hivatalos

Vágólapra másolva!
2018.06.12. 11:31
A labdarúgó NB I-ben kilencedik helyen végző Mezőkövesd bejelentette, Bognár István máshol folytatja pályafutását. Azt azonban egyelőre nem tudni, hova igazol a középpályás.

A Nemzeti Sport Online korábban úgy értesült, hogy a mezőkövesdi Bognár István iránt több klub is érdeklődik. Az egyik kérő az élvonalba feljutó MTK lehet.

A Mezőkövesd kedden jelezte, Bognár – akinek az idény végén lejár a szerződése – távozik a klubtól, ám a közleményben nem szerepel, hol folytatja a 27 éves futballista.MTK lehet.

A Mezőkövesd kedden jelezte, Bognár – akinek az idény végén lejár a szerződése – távozik a klubtól, ám a közleményben nem szerepel, hol folytatja a 27 éves futballista.

Bognár 2012 és 2014 között volt először a kövesdiek labdarúgója. Idén februárban a Ferencvárostól igazolt vissza Mezőkövesdre. A tavasszal tizennégy mérkőzésen lépett pályára, összesen egy gólt szerzett és két gólpasszt adott.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A MEZŐKÖVESD ZSÓRYNÁL
Érkezők: Nagy Richárd (Vác FC), Szappanos Péter (ZTE FC), Vajda Sándor (Balmazújváros)
Kölcsönbe érkezők:
Kölcsönből visszatérők: Csirmaz István (Szolnoki MÁV, ?), Murai Márk (Kazincbarcika, ?), Peter Sulek (szlovák, MFK Karviná – Csehország, ?),
Az utánpótlásból felkerültek/profi szerződést kötöttek:
Kiszemeltek:
Távozók: Bognár István (lejárt a szerződése, ?)
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz:
Távozhatnak/érdeklődnek irántuk: –

Legfrissebb hírek

Svájci támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
14 órája

A Ferencváros dolgozik Lisztes kölcsönvételén – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2025.07.31. 11:45

Az NB I-ben csökken a légiósok aránya, de a bajnokság becsült értéke is

Labdarúgó NB I
2025.07.30. 16:58

Távozott a Kisvárda szerb támadója

Labdarúgó NB I
2025.07.30. 14:56

Megint igazolt a Fradi, újabb spanyol Debrecenben, változások az MTK-nál – körkép

Labdarúgó NB I
2025.07.30. 13:00

Légiósok: lengyel klub jelentkezett be a magyar szélsőért

Légiósok
2025.07.30. 09:16

A KTE alapembere az NB I-be igazolna, de jelenleg csak a vármegyei bajnokságra készülhet

Labdarúgó NB II
2025.07.29. 11:27

DVSC: hamarosan érkezik a svájci csatár, Dejan Djokic

Labdarúgó NB I
2025.07.29. 08:05
Ezek is érdekelhetik