Honvéd: NB II-es csapat vásárolta meg Bobál Gergelyt
A labdarúgó NB I-ben szereplő Budapest Honvéd bejelentette, hogy Bobál Gergely a másodosztályú Csákvárban folytatja pályafutását.
A 22 éves kispesti nevelésű támadó – akinek ikertestvére, Dávid a Honvéd felnőttcsapatában rendszeresen játszik – az ősszel csupán a kispestiek NB III-as tatalékcsapatában jutott szóhoz, öt mérkőzésen egyszer talált be.
Bobál Gergely az előző szezonban kölcsönbe a ZTE-ben szerepelt, az NB II-ben 29 találkozón tizenkét gólt szerzett.
A Honvéd azt is közölte, hogy Csábi Mihály szerződést bontott, Tóth Barna pedig az NB III-as Monorhoz igazolt.
Bobál Gergely az előző szezonban kölcsönbe a ZTE-ben szerepelt, az NB II-ben 29 találkozón tizenkét gólt szerzett.
A Honvéd azt is közölte, hogy Csábi Mihály szerződést bontott, Tóth Barna pedig az NB III-as Monorhoz igazolt.
Legfrissebb hírek

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

A 42 éves Tomás Tujvel hosszabbított a Honvéddal
Labdarúgó NB I
2026.06.19. 19:58
Ezek is érdekelhetik





