A Ferencváros 2–0-ra győzött a Vasas ellen a labdarúgó NB I őszi utolsó fordulójában, így az élről várhatja a tavaszi folytatást. Az „50 éves az Aranylabda” című kiállítás megnyitóján Orosz Pált arra kértük, hogy értékelje a zöld-fehérek őszi szezonját. Az FTC Labdarúgó Zrt. vezérigazgatója a várható játékosmozgásról is ejtett néhány szót.
Legfrissebb hírek

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik





