NB I: a Vidi az MTK stadionjában fogadja a Puskás Akadémiát
A labdarúgó NB I-ben szereplő Videoton FC a bajnokság 13. fordulójában az Új Hidegkuti Nándor Stadionban fogadja a Puskás Akadémia FC-t – adta hírül a székesfehérváriak hivatalos honlapja.
Az október 21-én, 15.30-kor kezdődő összecsapás azért az Új Hidegkuti Nándor Stadionban lesz, mert a Videoton a Sóstói Stadion építése miatt jelenleg a hazai mérkőzéseit a Pancho Arénában játssza, ám a létesítmény egyben a Puskás Akadémia FC otthona is.
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik







