DVSC: egy kiszemelt elment, kettő a csapattal edz

2017.08.02. 07:55
Továbbra is tartja magát a hír, hogy a DVSC labdarúgócsapata hamarosan új csatár érkezését jelentheti be, két kiszemelt támadó is Debrecenben készül, miközben egytől már el is köszöntek a vezetők.

A Hajdú Online megerősíti a Nemzeti Sport azon hírét, hogy a legutóbb a Grasshoppersben szereplő svájci-bosnyák Haris Tabakovic a DVSC-vel készül, ugyanakkor a regionális hírportál megemlíti, hogy egy másik kiszemelttől, a szerb Nikola Komazectől már el is köszöntek, a csatár próbajátékon vett részt Debrecenben, de nem szerződtették.Hajdú Online megerősíti a Nemzeti Sport azon hírét, hogy a legutóbb a Grasshoppersben szereplő svájci-bosnyák Haris Tabakovic a DVSC-vel készül, ugyanakkor a regionális hírportál megemlíti, hogy egy másik kiszemelttől, a szerb Nikola Komazectől már el is köszöntek, a csatár próbajátékon vett részt Debrecenben, de nem szerződtették.

Ugyanakkor továbbra is a Lokival edz, immár egy hónapja, a szlovén Miha Vidmar, aki a felkészülési meccseken két gólt is szerzett.

Mint arról kedden beszámoltunk, a Nemzeti Sport Online Izraelből származó értesülései szerint a Bnei Jehuda horvát támadó középpályása, Antonio Mrsic is szerepel a kiszemeltek között.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A DEBRECENI VSC-NÉL
Érkezők:
Bényei Balázs (Békéscsaba), Nagy Sándor (ukrajnai, Gyirmót FC Győr), Novota János (szlovákiai, Rapid Wien – Ausztria), Tisza Tibor (Nyíregyháza Spartacus)
Kölcsönbe érkezők:
Kölcsönből visszatérők: Balogh Krisztián (Balmazújváros), Kinyik Ákos (Budaörs), Kuti Krisztián (Cigánd), Sós Bence (Mezőkövesd), Takács Tamás (Nyíregyháza Spartacus), Varga Kevin (Cigánd)
Az utánpótlásból felkerültek/ profi szerződést kötöttek:

Kiszemeltek: Bognár István (Ferencváros), Iszlai Bence (Haladás), Antonio Mrsic (horvát, Bnei Jehuda – Izrael), Haris Tabakovic (svájci-bosnyák, szabadon igazolható, legutóbb Grasshoppers – Svájc), Miha Vidmar (szlovén, NK Radomlje – Szlovénia, szabadon igazolhatóként)
Távozók: Berdó Péter (Szolnoki MÁV, kölcsön után végleg), Dusan Brkovics (szerb, szabadon igazolható, érdeklődnek iránta: Beitar Jeruzsálem – Izrael), Frank Feltscher (venezuelai), Haris Handzic (bosnyák, HSK Zrinjski Mostar – Bosznia-Hercegovina), Ivan Kelava (horvát, CSM Politehnica Iasi – Románia), Nagy Zoltán, Verpecz István (Paks, szabadon igazolhatóként )
Kölcsönbe távozók: Bokros Tibor (Balmazújváros, ismét kölcsönbe), Kerekes Krisztián (Budafok), Virág Ákos (Ceglédi VSE)
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz: Braniszlav Danilovics
(szerb, Puskás Akadémia), Osváth Attila (Vasas, onnan Puskás Akadémia), Szuk Hjun Dzsun (dél-koreai, FC Porto – Portugália)
Távozhatnak/érdeklődnek irántuk: Ognjen Djelmic (bosnyák), Derick Ogbu Chuka (nigériai)

Legfrissebb hírek

Bárány Donáttal hosszabbított a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
5 órája

Kisvárda: „A további változásokra várni kell – amíg nem tudjuk, mennyi pénzt kapunk az MLSZ-től”

Labdarúgó NB I
Tegnap, 16:02

MTK: játékoscsere is jöhet a DVTK-val; ezek a klubok figyelik Molnár Ádint – NS-infó

Labdarúgó NB I
Tegnap, 12:55

MTK: a Benfica is felfigyelt a 16 éves tehetségre

Labdarúgó NB I
Tegnap, 9:50

Nem lett meg a második debreceni győzelme az évszázadban, de így is élen az ETO

Labdarúgó NB I
2026.04.26. 21:25

Lang Ádám: Félre kell tennem az érzelmeimet a győriek elleni meccsen

Labdarúgó NB I
2026.04.26. 11:56

Női kézi NB I: a Debrecen 12 góllal győzött Kisvárdán

Kézilabda
2026.04.25. 21:08

A Debrecen meghosszabbította 20 éves kapusa szerződését – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.04.24. 14:56
Ezek is érdekelhetik