Videoton: súlyosabb a sérülése, műteni kell az alapembert

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2017.07.28. 22:10
Mint arról beszámoltunk, az észt Nomme Kalju elleni labdarúgó Európa-liga-mérkőzésen megsérülő Viníciusnál az első vizsgálatok részleges izomszakadást és az ezzel járó három-, négyhetes kihagyást állapítottak meg, az ultrahangvizsgálat után azonban eldőlt, hogy meg kell műteni a Videoton védőjét, aki így hosszabb ideig harcképtelen lesz.

„A protokollunk szerint a múlt hétvégi ultrahangot követően a hét elején további vizsgálatok következtek. Az MR-vizsgálat súlyosabb izomsérülést mutatott, emiatt a műtét mellett döntöttünk. Az operációra már a hétvégén sor kerül Székesfehérváron. A sérülés súlyossága miatt jelentősen hosszabb időt vesz igénybe Vinícius rehabilitációja” – mondta a vidi.hu-nak dr. Kovács Tibor, a fehérváriak csapatorvosa. „A protokollunk szerint a múlt hétvégi ultrahangot követően a hét elején további vizsgálatok következtek. Az MR-vizsgálat súlyosabb izomsérülést mutatott, emiatt a műtét mellett döntöttünk. Az operációra már a hétvégén sor kerül Székesfehérváron. A sérülés súlyossága miatt jelentősen hosszabb időt vesz igénybe Vinícius rehabilitációja” – mondta a vidi.hu-nak dr. Kovács Tibor, a fehérváriak csapatorvosa.

Legfrissebb hírek

Az ETO kilenc, az MTK öt, az FTC és a Paks négy-négy, a Barcika egy gólt szerezve lépett tovább – ez történt a Mol Magyar Kupában

Labdarúgó NB I
2025.10.29. 22:30

Öt gólt szerezve verte meg a Honvéd a Kövesdet, győzött a KTE, nem bírt a BVSC-vel a Vasas – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.10.26. 18:53

Varga Roland góljával megérdemelt győzelmet aratott a Vidi a Szeged ellen

Labdarúgó NB II
2025.10.25. 18:55

Potya gól is hozzájárult a Honvéd vereségéhez, már a Vasas vezeti a tabellát – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.10.19. 19:00

A hajrában két gólt szerezve győzött a Soroksár a Videoton ellen

Labdarúgó NB II
2025.10.19. 18:52

Gyász: elhunyt a Videoton UEFA-kupa-döntős játékosa

Labdarúgó NB I
2025.10.16. 14:55

„Mezey György megmentett engem és a gyerekeimet” – vallja a brazil csatár

Labdarúgó NB I
2025.10.09. 11:31

Szurkolók, barátok, volt játékosok, kollégák emlékeztek gyertyagyújtással Mezey Györgyre

Magyar válogatott
2025.10.08. 20:28
Ezek is érdekelhetik