NB I: az MLSZ nem büntette meg Kassait a derbi miatt

A Magyar Labdarúgó-szövetség Játékvezetői Bizottsága megvizsgálta a múlt szombati Ferencváros–Újpest NB I-es mérkőzés felvételeit – olvasható az mlsz.hu-n.
A Játékvezetői Bizottság kimondottan a játékvezetői csapat, illetve Kassai Viktor munkáját illetően vizsgálta ki a mérkőzést.
Egyrészt megállapította, hogy a legmagasabban jegyzett magyar játékvezető színvonalasan működött a parázs hangulatú rangadón, másrészt azt is megállapította, hogy esetenként nem a megfelelő hangnemben, az írott és íratlan etikai normáknak megfelelő módon, túlzott vehemenciával beszélt a játékosokkal.
A vizsgálatot követően a játékvezető figyelmeztetésben részesült, amelynek okát tudomásul vette.
Ezzel az esetet az MLSZ JB lezártnak tekinti.

Kilenc játékvezető egyszer sem vezetett a csoportkörben

Magyar játékvezető is lesz az U19-es Eb-n

Michael Oliver ismét európai rangadót kapott

Újabb női játékvezető mutatkozik be a világbajnokságon

Folytathatja a vb-t a német játékvezető


