MK: a REAC kiejtette a Siófokot, a Dorog pedig a Tatabányát

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2016.09.21. 21:02
A labdarúgó NB II-ben szereplő Siófok 2–0-ra kikapott a harmadosztályú REAC otthonában a Magyar Kupában. A fővárosiak mellett a Tatabánya vendégeként három góllal győző Dorog is bejutott a legjobb 64 közé.

A szerdai eredmények itt!A szerdai eredmények itt!

MAGYAR KUPA
A 64 KÖZÉ JUTÁSÉRT
REAC (NB III)
–Siófok (NB II) 2–0
Tatabánya (NB III)–Dorog (NB II) 0–3

Legfrissebb hírek

Ismét NB III-as klubnál vállalt munkát Csizmadia Csaba

Labdarúgó NB II
2026.06.16. 11:54

Új edzővel vág neki a Dorog az „Út az NB II-be” programnak

Labdarúgó NB II
2026.05.29. 18:10

Váratlan szöglet zavarta össze az egerszegi védelmet a kupadöntőn

Labdarúgó NB I
2026.05.11. 08:38

Hajnal Tamás: Bántott minket, hogy az előző két döntőt nem tudtuk megnyerni

Labdarúgó NB I
2026.05.10. 10:04

Gundel-Takács Bence: Jövő héten megpróbálunk ismét borsot törni a Ferencváros orra alá!

Labdarúgó NB I
2026.05.10. 09:34

Gruber Zsombor: Kicsit bosszankodtam, mert én voltam kijelölve a tizenegyesre

Labdarúgó NB I
2026.05.10. 08:11

Robbie Keane és Hajnal Tamás is beszélt a kupasiker értékéről; a ZTE-nél úgy számolnak, Campos marad

Labdarúgó NB I
2026.05.10. 07:15

Vesztes nem volt – Bodnár Zalán jegyzete

Labdarúgó NB I
2026.05.09. 23:57
Ezek is érdekelhetik