Haladás: eldőlt a bizonytalan jövőjű játékosok sorsa

2016.07.03. 18:15
A labdarúgó NB I-ben szereplő Haladás vezetőedzője, Mészöly Géza a Sopron elleni Király-kupa-mérkőzés után értékelte a fiatalok, illetve a próbajátékon lévő Szellák Soma játékát.

„A Sopron elleni mérkőzésen elsősorban a fiatalok teljesítményére voltam kíváncsi, azokéra, akiknek bizonytalan volt a jövőjük – nyilatkozta Mészöly a vaol.hu-nak. – Tóth Máté és Szőke Dániel játéka például nagyon tetszett, ők nálunk maradnak. A próbajátékon szereplő Szellák Soma teljesítménye is rendben volt, szorgalmazom a leigazolását.”

A vezetőedző azt is elmondta, hogy a szombati, Tyerek Groznij elleni utolsó felkészülési mérkőzésre a tervek szerint véglegessé válik a Haladás játékoskerete.

vaol.hu-nak. – Tóth Máté és Szőke Dániel játéka például nagyon tetszett, ők nálunk maradnak. A próbajátékon szereplő Szellák Soma teljesítménye is rendben volt, szorgalmazom a leigazolását.”

A vezetőedző azt is elmondta, hogy a szombati, Tyerek Groznij elleni utolsó felkészülési mérkőzésre a tervek szerint véglegessé válik a Haladás játékoskerete.

Legfrissebb hírek

„Az elmúlt évek egyik legfurcsább transzfere zárult le” – A 10-es mez Markgráf átigazolásáról

Labdarúgó NB I
4 órája

Miki, Priska... Vitu? – Mohai Dominik jegyzete

Labdarúgó NB I
19 órája

Emberkísérlet – Malonyai Péter publicisztikája

Labdarúgó NB I
19 órája

Bognár György: Azok játszottak gyengén, akiknek frissnek kellett volna lenniük

Labdarúgó NB I
21 órája

NB I, NB II: így szól közbe az időjárás – az MLSZ megváltoztatta a hétvégi programot

Labdarúgó NB I
Tegnap, 15:43

Kiss Bence: Megtiszteltetés a tízes mezben futballozni

Labdarúgó NB I
Tegnap, 11:48

Borbély Balázs: Sajnos van egy-két játékos, aki nagy csalódást okozott nekem

Labdarúgó NB I
Tegnap, 6:24

„Ami az öltözőben történik, ott is marad" – az ETO FC edzője Vitálisról

Labdarúgó NB I
2026.08.02. 22:10