NB I: Vignjevics nem csalódott, Kondás jót húzott Tiszával

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2016.04.16. 20:17
A DVSC-Teva Tisza Tibor góljával 1–0-ra nyert hazai pályán az Újpest ellen a labdarúgó NB I 30. fordulójában. A mérkőzés után a két vezetőedző értékelt az M4 Sportnak.

„A kényszerű cserék nagyban átírták a játékunkat. A 30. percben már kettőt kellett változtatnunk, utána már nagyon nehéz volt belenyúlni, de Tisza Tiborral jót húztunk, bejött, és gólt rúgott. Tibiben mindig benne van a gól, most is ebben bíztunk. Az első félidőben is behozhattuk volna, de így volt jó” – mondta Kondás Elemér, a DVSC-Teva vezetőedzője az M4 Sportnak.Kondás Elemér, a DVSC-Teva vezetőedzője az M4 Sportnak.

„Gratulálok a kollégámnak és csapatának a győzelemhez. Nem vagyok csalódott. Nem szereztünk gólt, ők igen, ezért nyertek. Fizikailag és mentálisan rendben voltak, a lehető legtöbbet adták ki magukból ezen a mérkőzésen” – értékelt Nebojsa Vignjevics, az Újpest mestere.

Legfrissebb hírek

Nagy Zsolt: A Fradi ellen bármi megtörténhet

Labdarúgó NB I
7 órája

Stefan Gartenmann: Ha úgy játszunk, ahogyan mostanában, legyőzzük a Puskást

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:21

Meccsenként öt hazai játékos az NB I-ben, csak magyar edzők az NB II-ben – nagy változtatásokra készül az MLSZ

Labdarúgó NB I
2025.04.28. 20:23

Robbie Keane a Ferencváros második félidei teljesítményéről: „pocsékul játszottunk”

Labdarúgó NB I
2025.04.27. 20:43

A tavaszi arcát mutatta az Újpest és a Diósgyőr, döntetlen született a Szuszában

Labdarúgó NB I
2025.04.26. 21:55

Holdampf Gergő: A negyedik hely megszerzéséhez győzelmek kellenek

Labdarúgó NB I
2025.04.26. 11:26

Bánáti Kevin: Kezdjük átérezni, hogy közel Európa

Labdarúgó NB I
2025.04.26. 10:59

Vlaszák Géza: Mindig a csapat érdekeit tartottam szem előtt

Labdarúgó NB I
2025.04.26. 10:00
Ezek is érdekelhetik