MK: 100 ezer forintra büntették az FTC-t a szurkolói miatt
A Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága április 14-i ülésén az alábbi határozatokat hozta.
Verpecz István (DVSC) 1 soron következő Magyar Kupa országos főtábla mérkőzésre szóló eltiltást kapott.
A fegyelmi bizottság az FTC–DVSC-Teva mérkőzéssel kapcsolatban az FTC-t szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért (az ellenfél, más sportszervezet és az ellenfél egyik játékosának szidalmazása) 100 000 forint pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.
A DVSC-nek a játékosainak felmutatott színes lapok miatt 36 ezer forintot kell fizetnie.
Legfrissebb hírek

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Szűcs Tamás a portugál élvonalban folytatja – hivatalos
Légiósok
2026.06.16. 18:01
Ezek is érdekelhetik





