Női futball: a válogatott első számú kapusa Svájcba igazolt

Vágólapra másolva!
2016.01.14. 07:55
A magyar női labdarúgó-válogatott első számú kapusa, Szőcs Réka a svájci élvonalbeli bajnokságban szereplő Baselben folytatja a pályafutását.

Az MTK korábbi játékosa az ősszel a Fiorentinában védett, kevesebb mint fél év után azonban elhagyta az olasz csapatot.az ősszel a Fiorentinában védett, kevesebb mint fél év után azonban elhagyta az olasz csapatot.

A 26 esztendős, 59-szeres válogatott kapus a Szarvas Alexandrát is soraiban tudó Baselhez igazolt, amely tíz forduló után a negyedik helyen áll a tízcsapatos svájci bajnokságban.

A klub hivatalos honlapjának beszámolója szerint Szőcs egyelőre a szezon végéig kötelezte el magát új együtteséhez.

A svájci első osztályban tavasszal Szőcs és Szarvas mellett további három magyar játékos, Kopcsa Ramóna, Krisztin Sára (mindkettő FC Neunkirch) és Rudán Andrea (Yverdon) futballozik.

Legfrissebb hírek

Svájci támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
3 órája

A Ferencváros dolgozik Lisztes kölcsönvételén – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2025.07.31. 11:45

Az NB I-ben csökken a légiósok aránya, de a bajnokság becsült értéke is

Labdarúgó NB I
2025.07.30. 16:58

Távozott a Kisvárda szerb támadója

Labdarúgó NB I
2025.07.30. 14:56

Megint igazolt a Fradi, újabb spanyol Debrecenben, változások az MTK-nál – körkép

Labdarúgó NB I
2025.07.30. 13:00

Légiósok: lengyel klub jelentkezett be a magyar szélsőért

Légiósok
2025.07.30. 09:16

A KTE alapembere az NB I-be igazolna, de jelenleg csak a vármegyei bajnokságra készülhet

Labdarúgó NB II
2025.07.29. 11:27

DVSC: hamarosan érkezik a svájci csatár, Dejan Djokic

Labdarúgó NB I
2025.07.29. 08:05
Ezek is érdekelhetik