A nagy díszítés: Rossi tett róla, hogy sok pénze legyen a Honvédnak
A múlt hétvégén véget ért a labdarúgó NB I őszi szezonja, de a karácsony előtti napok még mozgalmasan teltek a kluboknál. Az NSO Tv ugyanis versenyt hirdetett, amelyben négy csapatnak, az MTK-nak, a Budapest Honvédnak, az Újpestnek és a Diósgyőrnek kellett a saját ízlése szerint feldíszítenie egy-egy fenyőfát. Hogy melyik csapat karácsonyfája nyer, azt olvasóink/nézőink döntik el. Következzen a Budapest Honvéd karácsonyfája!
AZ MTK JÁTÉKOSAI ÍGY DÍSZÍTETTEK
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59
Ezek is érdekelhetik






