NB I: 2013 óta először nyert bajnokit a fővárosban a Loki
A Debrecen 1–0-ra legyőzte a Vasast idegenben a labdarúgó NB I 9. fordulójában. A meccs egyetlen gólját Kulcsár Tamás szerezte; a hajdúságiak 2013 novembere óta először nyertek bajnokit a fővárosban, akkor a Honvédot győzték le.
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59
Ezek is érdekelhetik






