Nike Premier-kupa: három meccs után első a Honvéd
Immáron három csoportmérkőzésen van túl a Budapest Honvéd U15-ös együttese a Koppenhágában zajló Nike Manchester United Premier-kupán. A kispesti fiatalok az első két meccsüket kapott gól nélkül nyerték meg, majd döntetlent játszottak a Legia Warszawával.
A Honvéd beszámolója szerint az U15-ös gárda az ötcsapatos B-csoport első fordulójában 3–0-ra nyert a norvég Stabaek ellen, majd a második körben egygólos győzelmet aratott az izraeli Maccabi Haifa felett.
A játéknap harmadik mérkőzésén a kispesti fiatalok 1–1-es döntetlent játszottak a lengyel Legia Warszawával, ezzel három meccs után hét ponttal a csoport élén állnak.
A Honvéd szombaton délelőtt a horvát HNK Rijeka ellen zárja a csoportküzdelmeket.
Legfrissebb hírek

A 42 éves Tomás Tujvel hosszabbított a Honvéddal
Labdarúgó NB I
2026.06.19. 19:58

NB I: a bajnoktól igazolt védőt az újonc Honvéd
Labdarúgó NB I
2026.05.25. 10:43

Szerződést hosszabbított a Honvéd csapatkapitánya
Labdarúgó NB I
2026.05.23. 20:05
Ezek is érdekelhetik





