DVTK: A klubot senki nem kereste Husic ügyében - Árki
Árki Gábor, a DVTK sportigazgatója a Nemzeti Sport Online megkeresésére cáfolta azokat a román sajtóhíreket, melyek szerint Senad Husic, a diósgyőriek balhátvédje a bukaresti Dinamóhoz szerződne.
„Senad Husiccsal kapcsolatban senki nem keresett minket, nem tárgyaltunk a bukarestiekkel” – mondta érdeklődésünkre Árki Gábor sportigazgató.
Más forrásból származó információink szerint a Dinamo vezetősége nem szélső védőt, hanem középhátvédet keres. Husic neve a román sajtóban valószínűleg félreértésből került szóba a bukaresti együttesnél.
Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett
Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51
Ezek is érdekelhetik







