Újpest: a távozó légiós letette a névjegyét Izlandon

Vágólapra másolva!
2015.01.15. 12:10
A hatszoros izlandi bajnok FH Hafnafjördurnál vesz részt próbajátékon Jérémy Serwy, az Újpest korábbi belga légiósa, aki decemberben bontott szerződést a lila-fehérekkel.

A 23 éves középpályás szabadrúgásból gólt szerzett a Hafnafjördur legutóbbi, 7–1-re megnyert felkészülési meccsén, melyen a két szenegáli próbajátékossal, Alain-Pierre Mendyvel és Amath Diedhiouval egyetemben jó benyomást tett Heimir Gudjónsson vezetőedzőre, így hamarosan szerződést kaphat a klubtól.

A 2014-es izlandi bajnokság második helyén záró FH-ra ráfér az erősítés, hiszen Niels Óskarsson, Örn Rúnarsson és Páll Snorrason személyében meghatározó futballisták távoztak a csapatból.

Legfrissebb hírek

NB I: a horvát élvonalból szerződtetett labdarúgót a Nyíregyháza

Labdarúgó NB I
5 órája

Az Újpest volt az elmúlt hét főszereplője, de igazolt a DVSC is – piaci körkép

Labdarúgó NB I
12 órája

„A Dárdai Pállal folytatott megbeszélések motiváltak” – az Újpest a honlapján is bejelentette Maiert

Labdarúgó NB I
Tegnap, 16:26

A mérkőzés szünetében bemutatták, Arne Maier immár az Újpest játékosa

Labdarúgó NB I
2026.01.31. 22:51

Tapasztalt Bundesliga-középpályás érkezik Újpestre – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2026.01.31. 12:31

Tajti Mátyás távozott Újpestről – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.01.30. 23:21

Próbajátékosok sora a ZTE-nél, eladhatják az egyik brazilt

Labdarúgó NB II
2026.01.30. 17:13

NB II: szintet lép a Kozármisleny és az MTK együttműködése; új játékos Budafokon és Kécskén is

Labdarúgó NB II
2026.01.30. 15:52
Ezek is érdekelhetik