A Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága (FEB) három Magyar Kupa-mérkőzésről eltiltotta Völgyi Dánielt, a Győri ETO futballistáját.
A játékost ugyan a Gyirmót ellen nem állították ki, de a jegyzőkönyvbe bekerült, hogy a játékoskijárót elhagyva sértő megjegyzést tett a játékvezetőre, ezért a FEB megvizsgálta az esetet – írja az eto.hu.
Mindez azt jelenti, hogy miután az ETO kiesett a Magyar kupából, a következő szezonban az első három fordulóban nem léphet pályára a balhátvéd.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Völgyi Dániel: Ezt csak az ETO tudja elbukni
Labdarúgó NB I
2026.05.13. 09:09
Ezek is érdekelhetik





