MLSZ: Völgyi Dániel három MK-meccses eltiltást kapott

2014.10.30. 19:05
A Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága (FEB) három Magyar Kupa-mérkőzésről eltiltotta Völgyi Dánielt, a Győri ETO futballistáját.

A játékost ugyan a Gyirmót ellen nem állították ki, de a jegyzőkönyvbe bekerült, hogy a játékoskijárót elhagyva sértő megjegyzést tett a játékvezetőre, ezért a FEB megvizsgálta az esetet – írja az eto.hu.

Mindez azt jelenti, hogy miután az ETO kiesett a Magyar kupából, a következő szezonban az első három fordulóban nem léphet pályára a balhátvéd.

Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek

Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Kézi: nagy csatában kikapott a Győr a Bukaresttől az ifi leány BL-ben

Utánpótlássport
2026.06.06. 14:38

Kézi: hullámvölgy nélkül menetelt az U16-os bajnoki címig a Győri ETO

Utánpótlássport
2026.05.29. 09:01

Völgyi Dániel: Ezt csak az ETO tudja elbukni

Labdarúgó NB I
2026.05.13. 09:09

Váratlan szöglet zavarta össze az egerszegi védelmet a kupadöntőn

Labdarúgó NB I
2026.05.11. 08:38

Hajnal Tamás: Bántott minket, hogy az előző két döntőt nem tudtuk megnyerni

Labdarúgó NB I
2026.05.10. 10:04

Gundel-Takács Bence: Jövő héten megpróbálunk ismét borsot törni a Ferencváros orra alá!

Labdarúgó NB I
2026.05.10. 09:34

Gruber Zsombor: Kicsit bosszankodtam, mert én voltam kijelölve a tizenegyesre

Labdarúgó NB I
2026.05.10. 08:11
Ezek is érdekelhetik