Újpest: a „Fradi rémének” bizonytalan a jövője

Vágólapra másolva!
2014.07.11. 21:00
Csapattársaitól elválasztva tréningezik Bavon Tshibuabua, a labdarúgó NB I-ben szereplő Újpest támadója, akinek a sorsáról hamarosan döntés születik – számolt be róla a lila-fehérek hivatalos honlapja.

A kongói csatár távozására eddig semmilyen jel nem utalt, ám az Újpest hivatalos honlapján a Debrecen elleni Szuperkupa-mérkőzésről szóló tudósításból az derül ki, hogy kérdéses a jövője.a Debrecen elleni Szuperkupa-mérkőzésről szóló tudósításból az derül ki, hogy kérdéses a jövője.

A 22 esztendős támadó a csapattársaktól elválasztva tréningezik, sorsáról később születik döntés. Az nb1.hu információi szerint a játékossal fegyelmi gondok adódtak, állítólag a lila-fehérek belgiumi edzőtáborából is kilógott.

Tshibuabua 2012 júniusában igazolt az Újpesthez, amelynek színeiben 34 bajnokin hét gólt jegyzett – abból kettőt az ősi rivális Ferencváros ellen.

Legfrissebb hírek

Távoztak a gambiai légiósok az NB II-es Szegedtől

Labdarúgó NB II
7 órája

U-válogatott védekező középpályást vett kölcsön a Videoton

Labdarúgó NB II
9 órája

Fiatal védő érkezett az NB II-es Ajkához

Labdarúgó NB II
2026.02.03. 09:15

NB I: a horvát élvonalból szerződtetett labdarúgót a Nyíregyháza

Labdarúgó NB I
2026.02.02. 15:19

Az Újpest volt az elmúlt hét főszereplője, de igazolt a DVSC is – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.02.02. 08:34

„A Dárdai Pállal folytatott megbeszélések motiváltak” – az Újpest a honlapján is bejelentette Maiert

Labdarúgó NB I
2026.02.01. 16:26

A mérkőzés szünetében bemutatták, Arne Maier immár az Újpest játékosa

Labdarúgó NB I
2026.01.31. 22:51

Tapasztalt Bundesliga-középpályás érkezik Újpestre – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2026.01.31. 12:31
Ezek is érdekelhetik