NB I: egy nappal előrébb hozhatják a Videoton-Győri ETO-t

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.07.31. 00:13
A Nyíregyháza Spartacus hivatalos honlapjának tájékoztatása szerint előfordulhat, hogy a Magyar Labdarúgó-szövetség változtat az NB I 3. fordulójánka menetrendjén.

Az élvonalbeli bajnokságot közvetítő televíziós társaságok kérelemmel fordultak az MLSZ versenybizottságához, hogy változtassák meg két mérkőzés időpontját: a Budapest Honvéd–Nyíregyháza Spartacus meccset így augusztus 9. helyett 10-én 20.30 órától játszanák, míg a Videoton –Győri ETO előrébb kerülne, 10-e helyett 9-én 16.30 órától rendeznék.

A változtatás akkor lép életbe, amennyiben minden érintett klub elfogadja a módosítást.

A szombati időpontban a köztelevíziónak (a meccset az MTV adná), a vasárnapiban a Sport Tv-nek (Sport2) van sugárzási joga.

Legfrissebb hírek

Szijjártó Péter: Az a célom, hogy a Honvéd visszajusson az NB I-be, a Magyar Futball Akadémia pedig Magyarország legjobb akadémiája legyen

Magyar válogatott
5 órája

Szerződést bontott támadójával a Videoton

Labdarúgó NB II
2025.12.12. 16:56

Az edzőváltás sem segített a Vidin, hiányoznak a gólok Budafokon és Zuglóban – ez történt ősszel az NB II-ben, 1. rész

Labdarúgó NB II
2025.12.09. 18:06

Bajba kerülhet Milák Kristóf: megvonhatják a fizetését, ha nem áll újra edzésbe – sajtóhír

Úszás
2025.12.08. 12:41

Bódog Tamás: Jó érzéssel gondolok a miskolci hónapokra

Labdarúgó NB I
2025.12.06. 09:03

Pontelőnnyel telel az élen a Honvéd; kikapott, de így is második helyen a Vasas – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.11.30. 19:05

A háromgólos győzelmet arató Honvéd hárompontos előnnyel telelhet az NB II élén

Labdarúgó NB II
2025.11.30. 18:58

A Videoton ellen is kétgólos hátrányból felállva szerzett pontot hazai pályán a Budafok

Labdarúgó NB II
2025.11.30. 14:54
Ezek is érdekelhetik