Videó: Andó-Szabó jól döntött Dombi esésénél? Szavazzon!
Parázs jelenetekkel ért véget tegnap a DVSC-Teva–Budapest Honvéd (0–2) bajnoki labdarúgó-mérkőzés. A Loki ugyan veresége ellenére is bajnok lett, de ha a hajrában Andó-Szabó Sándor játékvezető büntetőt ítél Dombi Tibor esésénél, akkor jó eséllyel nem kap ki a Debrecen. Ön szerint jól döntött a bíró?
DVSC-TEVA–BP. HONVÉD 0–2, DOMBI ESETE 3:40-NÉL
DVSC-TEVA–BP. HONVÉD 0–2, DOMBI ESETE 3:40-NÉL
SZAVAZÁS
Ön szerint jól döntött Andó-Szabó játékvezető, amikor Dombi esésénél nem ítélt 11-est?
KÖSZÖNJÜK, HOGY SZAVAZOTT!
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A 42 éves Tomás Tujvel hosszabbított a Honvéddal
Labdarúgó NB I
2026.06.19. 19:58

Szűcs Tamás a portugál élvonalban folytatja – hivatalos
Légiósok
2026.06.16. 18:01
Ezek is érdekelhetik





