Videoton: a KTE trénere is jelölt a vezetőedzői posztra

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.05.31. 08:38
Noha a labdarúgó NB I-ben szereplő Videoton a jövő hétre ígérte az új vezetőedző kijelölését, úgy tudjuk, a kérdés eldőlt: az eddigi másodedző, a barcelonai születésű Joan Carrillo Milán irányíthat, aki a portugál Paulo Sousával együtt érkezett Székesfehérvárra három évvel ezelőtt.

Burcsa Győző kinevezésének hírére ugyan erősödni látszott a magyar vonal, a Nemzeti Sport például úgy értesült, a Kecskemétet az első tízbe kormányzó egykori Videoton-játékos, Bekő Balázs is esélyes a vezetőedzői posztra. A KTE jelenlegi trénere az utolsó és eddigi egyetlen fehérvári bajnoki cím idején a mesteredző Mezey György munkáját segítette, de Paulo Sousa érkeztével mennie kellett.

Kecskeméten azonban újra csak igazolta, érti a szakmáját, ám egyelőre – pénteki információink szerint – várnia kell arra, hogy a piros-kékeket irányítsa. A csapat spanyol kézbe kerül.

Kecskeméten azonban újra csak igazolta, érti a szakmáját, ám egyelőre – pénteki információink szerint – várnia kell arra, hogy a piros-kékeket irányítsa. A csapat spanyol kézbe kerül.

Legfrissebb hírek

A Csíkszereda bejelentette a Magyarországról érkezett csatárt

Légiósok
23 órája

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

NS-infó: Szabó István ezúttal egy csatárt igazolhat Magyarországról Csíkszeredába

Légiósok
2026.06.19. 08:37

NB II: a Mezőkövesd és a Szeged is harmadosztályú gólkirállyal erősített

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:07

A Nyíregyháza bejelentette az újpesti védő érkezését

Labdarúgó NB I
2026.06.18. 14:32

NB I: a Honvéd, az MTK, az Újpest és a Vasas is igazolt – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.18. 11:19

NB II: újabb játékosok távoztak Szentlőrincről

Labdarúgó NB II
2026.06.17. 18:32
Ezek is érdekelhetik