Ligakupa: a DVTK megvárja az MLSZ-vizsgálat eredményét

2014.05.14. 20:01
Mint ismeretes, nagy vihart kavart a tegnapi DVTK–Videoton Ligakupa-döntő (2–1). Ma többek között a fehérvári klub tulajdonosa, Garancsi István is megszólalt az ügyben, elmondása szerint a diósgyőriek vezetőedzője, Tomiszlav Szivics „alpári stílusban” viselkedett. Ma este a DVTK is kiadott egy közleményt az esettel kapcsolatban, de egyelőre nem foglalt állást.

„A DVTK-sikerrel záruló emlékezetes Ligakupa-döntő-mérkőzésen a hosszabbítás perceiben és a lefújás után sajnálatos módon a sportpályákra nem illő jelenetek játszódtak le a kispadoknál.

Mivel értesüléseink szerint az MLSZ hivatalosan is vizsgálódik a történtekkel kapcsolatban, ezért klubunk megvárja ennek a független és pártatlan vizsgálatnak az eredményét, és utána dönt az esetlegesen szükséges intézkedések meghozataláról.

A DVTK minden esetben következetesen elhatárolódik a sportszerűtlen megnyilvánulásoktól” – olvasható a diósgyőri klub hivatalos közleményében.

Legfrissebb hírek

Székesfehérváron folytatja a Vasas korábbi támadója – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.02.16. 13:15

Gálázott a Vidi; emberelőnyben nyert a Vasas; fordított az éllovas Honvéd – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.02.15. 18:55

Németh Dániel mesternégyest szerzett, a Videoton kiütötte a Csákvárt

Labdarúgó NB II
2026.02.15. 16:50

Hivatalos: fiatal csatárt szerződtetett a Videoton

Labdarúgó NB II
2026.02.13. 18:14

NB II: távozik a Videoton középpályása – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.02.13. 13:04

Az ETO a második félidőben megtörte a Vidi ellenállását a Mol Magyar Kupában

Labdarúgó NB I
2026.02.12. 19:52

Kovács Krisztián az ETO-ban átélte már azt, amire most a Vidivel készül Győrben

Labdarúgó NB I
2026.02.12. 08:36

Hazai pályán is két góllal győzte le a Newcastle-t, a Manchester City bejutott a Ligakupa-döntőbe

Angol labdarúgás
2026.02.04. 22:57
Ezek is érdekelhetik