Eperjesi Gábort, a DVTK jobbhátvédjét két Ligakupa-mérkőzésről eltiltotta a Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága, így a játékos nem léphet pályára a sorozat május 13-i döntőjében, amelyben a Diósgyőr a Videotont fogadja.
Az MLSZ fegyelmi bizottsága a játékvezetői jelentés alapján megállapította, hogy Eperjesi Gábor az elődöntő szerdai visszavágóján, a DVTK–Ferencváros mérkőzés 53. percében nyilvánvaló gólhelyzetben lévő ellenfelét buktatta, ezért a soron következő két Ligakupa-mérkőzésen nem léphet pályára.
Legfrissebb hírek

ZTE: bejelentették a Babos Bence, Németh Dániel cserét
Labdarúgó NB I
2026.06.17. 09:51

Népsport: amikor a Ferencvárosnak jó volt az egy pont…
Népsport
2026.06.09. 10:33

A középpályára érkezett a Videoton első igazolása
Labdarúgó NB II
2026.05.23. 10:08
Ezek is érdekelhetik




