NB I: továbbra is nyeretlen a Diósgyőr Kecskeméten
A labdarúgó NB I 19. fordulójában a tizedik Kecskemét a negyedik DVTK-t fogadta. A vendégek a 15. percben Futács Márkó büntetőjével szereztek vezetést, majd két kapufát is lőttek. Ettől függetlenül a hazaiaknak is volt egyenlítési lehetőségük, s végül a 63. percben Varga Róbertnek sikerült is egalizálnia. A hajrában Kádár Tamás kiállítása miatt megfogyatkoztak a diósgyőriek, de az eredmény már nem változott.
A mérkőzésről bővebben itt olvashatnak.
Labdarúgó NB I
19. FORDULÓ
KECSKEMÉT–DIÓSGYŐR 1–1 (Varga R. 63., ill. Futács 15. – 11-esből)
A mérkőzésről bővebben itt olvashatnak.
Labdarúgó NB I
19. FORDULÓ
KECSKEMÉT–DIÓSGYŐR 1–1 (Varga R. 63., ill. Futács 15. – 11-esből)
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik







