NB I: hét klub játékosai az ősz legjobb csapatában

Hét klub játékosai az ősz legjobb csapatában (NS-grafika)
A Nemzeti Sport ezúttal is elkészítette a 2013–2014-as élvonalbeli labdarúgószezon összesített játékosrangsorát az őszi idény során munkatársaink által adott osztályzatok alapján. A bajnokságban 386 labdarúgó lépett pályára, de a listára csak az a 184 futballista kerülhetett fel, aki legalább nyolc mérkőzésen értékelhető teljesítményt nyújtott. Pontazonosság esetén a több értékelhető teljesítmény rangsorolt. Az ősz legjobb csapatába hét klub delegál játékost, mind közül a legtöbbet, szám szerint négyet a Videoton. Két futballistával képviselteti magát a Haladás, egy-egy játékossal pedig a Debrecen, a Ferencváros, a Győr, a Paks és a Pápa.
„Huszonhat éves vagyok, nyolc éve játszom az NB I-ben – az utóbbi hat évben rendszeresen. Büszke vagyok rá, hogy a Nemzeti Sport nem először választott a legjobbak közé, méghozzá úgy, hogy közben esélyem sem volt a válogatott közelébe kerülni – nyilatkozta Völgyi Dániel, a bajnoki címvédő Győri ETO egyik alapembere. – Meglehet, mostanra beértem, de azt is tudom, olykor egy-egy gyengébb meccs is becsúszik.”
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Népsport: amikor a Ferencvárosnak jó volt az egy pont…
Népsport
2026.06.09. 10:33

A középpályára érkezett a Videoton első igazolása
Labdarúgó NB II
2026.05.23. 10:08
Ezek is érdekelhetik





