Győri ETO: Tarmo Kink a télen visszatérhet Olaszországba

2013.09.11. 09:40
A magyar válogatott ellen kedden gólt szerző Tarmo Kink észt újságíróknak arról beszélt, hogy a téltől ismét Olaszországban folytathatja a pályafutását. A Győri ETO légiósának szavaiból úgy tűnik, nem valószínű, hogy tavasztól is a zöld-fehérek mezében játszik majd.

A szélső januárban egyéves kölcsönszerződést írt alá a győriekhez, és bár az ETO-nak opciós joga van az észt támadó megtartására, a játékos valószínűleg távozik.

„Nem írtam még alá új szerződést. Nagyon úgy tűnik, hogy a mostaninak a lejárta után nem maradok Győrben, inkább visszatérek Olaszországba, ahol a csapatnak új edzője van – nyilatkozta a Postimees című lapnak a Varesétől érkezett 27 éves Kink. – Összességében nehéz bármit is mondani, de azon leszek, hogy a magyar bajnokságban javítsak a formámon.”

Amióta visszatért Győrbe, Kink 16 bajnokin kapott lehetőséget, ezeken két gólt szerzett és öt gólpasszt adott.egyéves kölcsönszerződést írt alá a győriekhez, és bár az ETO-nak opciós joga van az észt támadó megtartására, a játékos valószínűleg távozik.

„Nem írtam még alá új szerződést. Nagyon úgy tűnik, hogy a mostaninak a lejárta után nem maradok Győrben, inkább visszatérek Olaszországba, ahol a csapatnak új edzője van – nyilatkozta a Postimees című lapnak a Varesétől érkezett 27 éves Kink. – Összességében nehéz bármit is mondani, de azon leszek, hogy a magyar bajnokságban javítsak a formámon.”

Amióta visszatért Győrbe, Kink 16 bajnokin kapott lehetőséget, ezeken két gólt szerzett és öt gólpasszt adott.

 

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
12 órája

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
22 órája

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
Tegnap, 17:51

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
Tegnap, 16:51

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24
Ezek is érdekelhetik