FTC: kórházban a Strestík által elkaszált Leonardo

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2013.05.12. 20:39
Kórházba szállították Leonardót, a labdarúgó NB I-ben szereplő FTC játékosát, miután a Győri ETO elleni idegenbeli bajnokin (1–0) megsérült. A brazil támadóval szemben a mérkőzés 77. percében Marek Strestík szabálytalankodott, a ferencvárosi futballistát hordágyon vitték le a pályáról, a győrit pedig kiállították.

Leonardót kórházba szállították a Győri ETO elleni bajnoki után, az FTC brazil támadója elképzelhető, hogy bokatörést szenvedett. A szabálytalankodó Strestík a mérkőzés után bocsánatot kért rossz becsúszásáért.

Az FTC legyőzésével megszerezte a bajnoki címet a Győri ETO.

Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek

Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

A volt ferencvárosi csatár szerint Brazília is esélyes a vb megnyerésére

Foci vb 2026
2026.06.13. 11:40

„Minden brazil vágyik az újabb vb-címre” – Leonardo, az FTC korábbi csatára bízik a jó rajtban

Foci vb 2026
2026.06.13. 11:31

Kézi: nagy csatában kikapott a Győr a Bukaresttől az ifi leány BL-ben

Utánpótlássport
2026.06.06. 14:38

Kézi: hullámvölgy nélkül menetelt az U16-os bajnoki címig a Győri ETO

Utánpótlássport
2026.05.29. 09:01

Igazoltatások, feljelentések, helyszíni birságok – így büntetett a rendőrség az Újpest–FTC után

Labdarúgó NB I
2026.05.04. 15:54

Gálázva jutott sorozatban tizedszer a négy közé az ETO a kézi BL-ben

Kézilabda
2026.04.25. 17:30

MK: egymás után harmadszor verné meg az ETO az FTC-t – ilyenre 44 éve nem volt példa

Labdarúgó NB I
2026.04.21. 10:35
Ezek is érdekelhetik