Összefogtak az Újpest-szurkolók és a klub egykori kiemelkedő labdarúgói, hogy közösen támogassák a gyömrői Árvácskák Állatotthont.
A Megyeri útiak egykori játékosai közül Kovács Zoltán Újpesten és Kínában viselt mezét, Korcsmár Zsolt, valamint Simek Péter a válogatott dresszét, a korábbi légiós, a cseh Radek Sloncík a lila-fehér szerelését, Lőw Zsolt pedig egy Mainz-mezt – ezt minden, a német csapatban akkor szereplő futballista, így Szalai Ádám is aláírta – ajánlott fel a jótékony árverésre.
Licitálni, s ezzel segíteni a kezdeményezést és az állatotthont ezen a facebook-oldalon lehet.
Legfrissebb hírek

Kovács Zoltán távozik Diósgyőrből – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.03.14. 11:31

Már nem Radenkovics a DVTK vezetőedzője – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.03.06. 11:04
Ezek is érdekelhetik





